agent-image

İrem Çiğdem Karaburun


Merhaba ben İrem Çiğdem KARABURUN selçuk üniversitesi sosyal bilimler M.Y.O. emlak ve emlak yönetimi bölümünden dereceyle mezun oldum ve gayrimenkul satışı konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

daha güvenilir,daha profesyonel,işinin uzmanı,gayrimenkul danışmanına değer veren emlakyap markası olarak ihtiyacınız varsa sizlere profesyonel ve dijital hizmet vermek için burdayım. Sizlerde gayrimenkullerinizi değerinde satmak  kiralamak ve yatırım desteği almak isterseniz benimle iletişime geçin.

 

Konya Merkez ve İlçelerinde, Satılık, Kiralık, Arsa, Arazi, Tarla, Ev, Villa, Konut, Daire, Projeler, Çiftlik Evi, Bungolov, Tinny House, Fabrika, Ticari İşletme, Turistik Tesis, Otel, Ticari İşyeri Alım Satım Kiralama Hizmetiyle Sizlere Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz. Yeni Nesil Dijital Emlak Ofisi EMLAKYAP'da İlanlarınız Türkiye'nin En Popüler İlan Portalları Sahibinden, Hepsiemlak, Zingat, Emlakjet'de Yayınlanır. Yine Tüm İlanlarınız 32 Ülkede 110 Platformda 6 Farklı Dile Çevrilip Yayınlanır, Böylece Potansiyel Gurbetçi Yatırımcılarımıza ve Yabancı Yatırımcılarımıza İlanlarınızı Kolayca Ulaştırmış Olursunuz! ve Yine Google İnstagram Facebook Tiktok'da Sponsorlu Reklamlarla Satış Sürecini Hızlandırıyor, Yeni Potansiyel Yatırımcılara Reklamlarla Hızlı ve Etkili Bi Şekilde Ulaşıyoruz. Profesyonel Video Drone Çekimleriyle Gayrimenkulünüzü En İyi Şekilde Tanıtıyor, Pazarlıyor ve Sonuca Ulaşıyoruz

email [email protected]

call +90 (506) 867-4242 call +90 (506) 807-4242

İLETİŞİM FORMU

operator

EMAİL BÜLTENİ

Yeni Haberler için email adresinizi giriniz.


The property has been added to favorites.
arrow_upward