agent-image

Sibel Pekcan


Merhaba, ben Gayrimenkul Danışmanınız Sibel Pekcan.

31.05.1983 İstanbul doğumluyum ve Yeditepe Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler İngilizce bölümünden mezun oldum. Evliyim ve iki çocuğun annesi olarak aile hayatımı sürdürüyorum. İş hayatım oldukça çeşitlilik gösterdi; 10 yıl boyunca bankacılık sektöründe çalıştım ve sonrasında kendi işimi kurarak dijital baskı firması sahibi oldum.

Bankacılık kariyerim boyunca finansal dünyanın inceliklerini öğrenme fırsatı buldum. Bu dönemde müşteri ilişkileri, finansal analiz ve risk yönetimi konularında önemli beceriler kazandım. Bu deneyimlerim iş dünyasındaki detaylara olan ilgimi pekiştirdi ve girişimciliğe adım atma cesaretimi artırdı.

Dijital baskı sektöründeki işim, yaratıcılığı ve tasarımı hayatımın bir parçası haline getirmemi sağladı. Bu sektördeki başarılarım, müşterilere özgün ve dikkat çekici ürünler sunabilme yeteneğimi geliştirmeme yardımcı oldu.

Tuzla ilçesindeki konut piyasasıyla ilgili derin bir bilgi birikimine sahibim. Yıllar içinde bölgenin dinamiklerini ve trendlerini yakından takip ettim. Müşterilerimin ihtiyaçlarını titizlikle değerlendirir, onlara en uygun konut seçeneklerini sunmak için kapsamlı araştırmalar yaparım. Müşteri memnuniyeti benim için her şeyden önemlidir ve her müşteriyle kişisel bir iletişim kurar, onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çaba gösteririm.

Güven ve samimiyet, işimde temel prensiplerimden biridir. Müşterilerime, konut alımı veya satımı sürecinde en iyi rehberliği sunmak için buradayım. Eğer Tuzla ve çevresinde konutla ilgili herhangi bir konuda yardımcı olabileceğim bir konu varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla, Sibel Pekcan.

 

email [email protected]

call +90 (554) 667-7879 call +90 (554) 667-7879

İLETİŞİM FORMU

operator

EMAİL BÜLTENİ

Yeni Haberler için email adresinizi giriniz.


The property has been added to favorites.
arrow_upward